Отбор във форума : Интер
Best Player : Ибрахимович
Registration date : 01.12.2008

Правила на ТУРНИРИТЕ Empty
ПисанеЗаглавие: Правила на ТУРНИРИТЕ   Правила на ТУРНИРИТЕ Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 3:49 pm

I. Мачовете
1. Всички мачове се играят на 6 минути (2 полувремена по 6 минути - без продължения с изключение ако се играе на елиминации в турнир) !
2.
Скорост на игра: normal
3. Ниво на играта: world class
4. Ниво на вратаря: world class
5. Резолюция 800 x 600 на 32 бит цвят детайли e препоръчително да са на медиум за да има сравнително по малко лаг !
6. ЗАБРАНЕНО е използването на Q + W !!
Ако някой го използва в мач, другия може да се оплаче и да си вземе служебна победа !!
А за тези, които го използват, препоръчвам да се научат да играят с А !!
7.
Резултата и голмайсторите се потвърждава от двамата участници или се поства скрийн (по желателно е скрийн) !
8. Ако някой излезе от мача през първото полувреме ще се играе нов мач!
Ако някой излзе от мача през второто полувреме от 45 минута до 80 минута - тогава ще се играе само едно полувреме!
Ако някой излезе от мача или се прецака мача от 80 минута натътк тогава се пише резултатът, които е бил!
9. При прекъсване на мача повече от 3 пъти можете да поискате като краен изход - равен резултат !
10.
Ако противниците ви отсъстват, изпращайте съобщения по "skype". Ако не ви отговорят пишете в съответния турнир за отсъствието му и ако има усложнения уведомете човек от екипа на fifa.dynamicbb.com за това. Можете да поискате служебен резултат, но само в случай, че от другата страна няма официално предупреждение за отсъствието и мачът не е изигран до крайния срок.
11. За излизане от мач без уважителна причина се налага незабавна ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ - възражения не се приемат !
12. Служебна победа се дава само ако сте
търсили съперника си поне 3 пъти и дадете хронология в форума! В
противен случай се пише и на двамата по 0т. !

13. Провукацията, подигравките и злорадстването преди или след мач са напълно забранени!!
Независимо как с какъв резултат сте победили опонента си нямате право да му го натяквате и да му се подигравате!!
Всеки мач е с цел забавление и всеки мач е приятелски!!